Turkish Turkish

Eyüp Sultan Mah. İpekyolu Cad.

Emsal Sk. No:2/A Sancaktepe / İST

+90 553 147 5335

+90 216 311 8342

info@vegaakustik.com

vegaakustik@gmail.com

Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger : Hali hazırda kullanılan polyeter ve polyester süngerlerin üretiminde istem dışı fireye ayrılan süngerlerin geri dönüştürülüp kazanılmasıyla elde edilen rebounded Bariyerli bondex renkli sünger, yalıtım süngerleri arasında en güçlü ses kesme ve yalıtma özelliğine sahip süngerlerden biridir.  Geri dönüşüm süngerlerden üretildiği için en çevre dostu / doğa dostu yalıtım malzemelerinden biri olarak bilinir. Sıkıştırılarak ve içine özel kimyasal karıştırılarak elde edildiğinden, echobon sünger sahip olduğu yüksek yoğunluk sayesinde (100DNS KG/m3 > 200DNS KG/m3) neredeyse tüm yalıtım alanlarında kolaylıkla tercih edilebilir. Bu yüksek yoğunluğu sayesinde echobone tüm alanlarda ana dolgu katmanı olarak kullanılmaktadır.

Ürün ölçüleri : Minimum 4mm’den başlayarak üst sınırı olmaksızın tüm kalınlıklarda üretilimektedir. Plaka ölçüleri 1 metre x 1 metre ya da rulo olarak sevk edilmektedir.

Kullanım ve uygulama alanları:  Bariyerli bondex sünger uygulaması. Bariyerli Bondeks ses yalıtım süngeri uygulaması. Bariyerli Bondeks sünger farklı kalınlık ve yoğunluklarda rahatlıkla üretilebildiği için, kullanım alanı oldukça yaygındır. Meskenlerde, disko ve barlarda, hastane MR odaları yalıtımında, yat motor odası yalıtımında, müzik odaları yalıtımında, düğün salonu gibi sesin yalıtılması gereken tüm iç mekanlarda ana dolgu maddesi olarak tercih edilebilir. Alçıpan ve ağır bariyer ile birlikte kullanıma uygundur. Bunların yanı sıra, jeneratör ve kompresör kabini gibi sesin kesilmesi gereken dış mekan uygulamalarında da tercih edilebilir. Kendinden yapışkanlı bantla ya da özel üretim yapıştırıcıları sayesinde düz zeminlere kolayca uygulanması mümkündür. Bariyerli Bondeks ses yalıtım süngeri fiyatlar için lütfen bizimle irtibata geçin.

Dürüstlük

Değerli Personellerin Yetiştirilmesi
Yaratıcı ve Yetenekli

Ekip Çalışması

Biz örgütü işimiz de kurduk.
Etkili ekip çalışması

Kalite Güvencesi

En iyi ve En Etkili Ürünü
Bizimle garantileyin !

~ VEGA AKUSTİK ~ Türkiye ' de en kapsamlı, etkili ve çözüm odaklı Kumaş Kaplı Panel mühendislik şirketi.